top of page
המלצות ומכתבי תודה
   אווה צבי   

"את אווה אני מכירה כבר שנים רבות, והיא עזרה לי מאוד לאורך השנים. טופלתי אצלה בדיקור סיני, טווינא, ולאחרונה גם בשיטת סובאדה.

אני ממליצה בחום רב על הטיפול העמוק והמסור של אווה. היא ניחנה ביכולות ריפוי רבות, עוצמה ובידע רב בשיטות טיפול מסורתיות. הטיפול אצלה מאוד מקיף ועוצמתי, והיא מטפלת בחסד, רצינית קשובה מאוד ועם אינטואיציה חדה. 

 

בניסיונותי להיכנס להריון היא ליוותה אותי, ועזרה באתגרים השונים שהיו בדרך, התובנות וההנחיות שלה מלפני מספר שנים ממשיכות ללוות ולהשפיע עלי ביום יום. הטיפול אצלה משלב מספר רבדים - טיפול פיזי, רגשי, הנחיות תזונה וירידה לפרטים מעמיקים עד שמגיעים לשורש הבעיה. 

בטיפול יש דגש רב על הקשבה לגוף, לסמוך עליו ולהבין את הקשר בין הרגשות לחוויה הפיזית. 


 

לאחרונה טופלתי אצלה בשני טיפולי סובאדה, הרגשתי מיד שינוי משמעותי בזמן קצר כל כך שאפשר לי לשחרר מחסומים ישנים, להתחזק ולמצוא מחדש את החיבור אל הגוף ולהיכנס להריון :))


 

אני רוצה להודות לך מעומק לבי אווה, אין לי ספק שכל מי שתגיע אליך תזכה!"

ד. בת 42

מכתב תודה מכל הלב, לדקל ולאווה היקרים!

 

זה לא פשוט לתמצת את התודה למכתב אחד , לאחר כ-8 שנים שאנחנו מטופלים אצלכם!

הגענו אליכם אחרי כמה סבבים מתישים של טיפולי פוריות, כשהבריאות שלי הייתה די רצוצה, והיומיום שלי מלא במתח ובדפוסים רבים של התמודדות הישרדותית. בתחילת הדרך הייתי סקפטית. חשבתי שאני כבר יודעת מה הגוף שלי באמת צריך, ויחד עם זאת, האמון והביטחון שלי בגוף היו אפסיים והייתי מלאת חרדה לגבי העתיד. 

לכל תרופה יש תופעות לוואי. מבקשת להתחיל מהן - מהן תופעות הלוואי לטיפול המסור שלכם:
* איך להקשיב יותר מדויק לגוף שלנו, ומה הוא מאותת
* להקדים תרופה למכה, לשים את הטיפול בבריאות בסדר עדיפות הנכון
* לגשת לתהליכים רפואיים מורכבים בצורה שקולה, יציבה ועם בריאות מיטבית
* שאין "מוקדם מדי" וגם לא "מאוחר מדי" - באנו אנחנו בגיל בוגר - וחידשתם לנו.
  והבאנו גם את התינוקות שלנו שבמהירה למדו כמה הטיפול עושה טוב.

תופעות לוואי נפלאות שקיבלנו כמתנות חינם תחת המעטה של בריאות יותר מאוזנת ומודעת.


ויותר מכל, הייתם לנו שותפים קרובים למסע הארוך, סבוך ומשמעותי -
שבסופו אנו חובקים בשני ניסים גלויים. שני ילדים בריאים ומקסימים! 

מבקשת לציין במיוחד את הטיפולים המיוחדים של אווה: טיפולים בנושאים נשיים מורכבים, טיפולים לאורך שני הריונות בגיל מבוגר - שהיו מושלמים, נפלאים ומלאי חיוניות! ועוד טיפולי שיקום גופנפש לאחר לידות לא פשוטות. אווה, הרגשתי לא פעם את המחוייבות העצומה שיש בך לטובת המטופל, וכמה את מוכנה להשקיע כדי לממש את זה!

מבקשת עוד לומר תודה על הטיפולים לשיקום לאחר לידה קיסרית - בהם הרגשתי את הגוף מחלים תוך כדי - פשוט כך. מצאתם כיצד להעניק טיפולים גם בנסיבות חיים קצת לא נוחים. 


צריך לציין את המענה המקיף, המקצועי, האיכפתי והאנושי לכל עניין שעולה - אם הצטננות רגעית, אם חוסר איזון כללי, ואם שיקום לאחר לידה. ואם זה לא מספיק, כל זה עטוף בקליניקה כל-כך נעימה - איך שנכנסים אליה, כבר מרגישים את הרוגע והשלווה מתפשטים בגוף. הנשימה מתעמקת והלב מדבר יותר פשוט. 

הייתם לנו שותפים במלוא מובן המילה, ואני חשה איתכם הליכה יחד בדרך - אתם מתפתחים, גדלים ומתקדמים כל העת ומביאים את עצמכם חדשים ומאירים כל פעם מחדש כדי לעשות טוב. 

 

הלוואי שתצליחו לסייע לעוד משפחות רבות,
לאזן גופנפש, לחזק בריאות
ולחולל ניסים קטנים שעושים את כל ההבדל!


בברכת הצלחה גדולה!

ה.ל. , רמת גן

“ לאווה המטפלת הכי טובה !

אני רוצה להודות לך מקרב לב על יחס אישי וטיפול מקצועי.

אווה קיבלת אותי לאחר הלידה הראשונה שלי ולאחר שהייתי שבר כלי, עברת איתי תהליך משמעותי ותמיד נתת לי להרגיש שאני יכולה להתיעץ איתך בכל דבר. תוך חודשיים עמדתי על רגליי כמו חדשה  !!

מאז אני לא מפספסת אף טיפול איתך, המטפלת מספר 1 שלי.

גם בהריון הנוכחי את מלווה אותי ותמיד יודעת לתת מענה לכל בעיות שעולות.

תודה אווה, אני אוהבת אותך.” 

 

נ. בת 32

הגעתי אליך בהריון השני שלי כיוון שסבלתי מנפילות אנרגיה, עייפות, חוסר סבלנות והחלטתי להתנסות בטיפולי רפואה סינית בקליניקה שלך. ואז פשוט התאהבתי ! והתמכרתי.

בכל טיפול אווה ערכה תשאול מעמיק הכלל בדיקות פיזיות שנהוגות בשיטה הסינית, ופשוט הוציאה אותי פעם אחרי פעם חדשה, נינוחה, במצב רוח מרומם ואני יכולה ממש לומר שאווה היא אחת הסיבות העיקריות שההריון עבר לי פשוט טוב  !

לאורך ההריון הקפדתי להגיע לפחות אחת לחודש וזה פשוט עשה קסמים אמיתייים.

המגע שלה מושלם ומדויק למה שהגוף והנפש זקוקים. העצות בפן הנפשי תמיד כל כך קשובות, מכוונות ומועילות.

הטיפולים אצל אווה הם משהו מעבר לטיפול רגיל.

 

ב. בת 35

"אווש את נפלאה ! הטיפול ריפא אותה לחלוטין, וכבר שעה לאחר הטיפול הנפיחות וההפרשות נעלמו לגמרי, בזכותך היא כבר חזרה לגן מבלי שהייתי צריכה לתת לה אנטיביוטיקה."

                               

הודעת וואטסאפ – ר. בת 41 

ניסיתי לקצר, אבל יש לי עוד הרבה מה לומר :

על הליווי המסור והאפקטיבי של אווה צבי 🦋 -

1. לפני

הגענו לאווה כשעמית היה בן כמעט שנתיים, סובל מאוד משיעול כרוני. עמית היה משתעל לאורך היום ומתעורר פעמים רבות בלילה ממצבו. הרופאים אבחנו אותו עם אסטמה של ילדים.

אחרי התייעצות עם מיטב המומחים, אלפי שקלים שהוצאנו על רפואה פרטית, תרופות, משאפים, חומרים שונים ומזיקים, חברה שלי הציעה שאפנה לרפואה סינית ונתנה לי את המספר של אווה. היא עשתב זאת פעמיים, עד שהואלתי בטובי להתקשר...

2. במהלך

הגענו לפגישה כבר מיואשים, אבל אווה המקסימה והמקצועית מיד הבינה מה קורה, בנתה לנו תכנית פעולה לא קשה ליישום, ותוך שני טיפולים והקפדה על התזונה שנתנה ראינו שיפור משמעותי. הפסקנו לחלוטין את הטיפול הרפואי שניתן לנו ותוך עוד כמה טיפולים עמיתוש ממש נרפא.

3. אחרי

לא האמנו שהצלחנו להביא לשיפור כזה באיכות חייו של עמית (ושלנו): הילד זינק! ההתפתחות שלו פתאום הואצה, מילד רגוע וקצת עייף הוא נהיה אקטיבי ושובב, הוא הצליח לישון ליחות מלאים!

הדיבור שלו השתפר וזה תענוג לראות אותו צומח וגדל, בלי להשתעל!!!

גם היום, מעת לעת, כשהוא נחלש קצת, ובעיקר בץקופת החורף אנחנו מגיעים לטיפול תומך, וזה מחזיר אותו חזרה לעניינים. בלי אנטיביוטיקה בלי תרופות ועם הרבה דיוק, אווה מצליחה להקל על מכאוביו.

כל אלה תמיד ביחב חם ואוהב, אישי ונעים, שיחות טלפון והודעות שוטפות מצידנו, שתמיד נענות על ידיה במהירות ובאדיבות.

ק.י בת 35, מרמת גן

 “Eva soigne aussi bien les maux du corps que de l’âme.

Par sa bienveillance, son écoute, sa patience, sa douceur et son professionnalisme, Eva nous aide à nous redécouvrir, à retrouver notre énergie et à ressentir un véritable mieux être, et ce, dès la première séance. Les bienfaits sont immédiats, on ressort plus détendue et apaisée, et de semaine en semaine, on constate une véritable amélioration sur nos douleurs.

Je recommande Eva, qui a su me mettre en confiance et me procurer de précieux conseils mais surtout, parce qu’elle est la seule à être parvenue à me soigner, là où la médecine traditionnelle a échoué.  

Après 3 ans, grâce aux soins qu’elle prodigue, Eva m’apporte encore aujourd’hui un confort de vie dans mon quotidien.”

j. 27 ans

“ Je n aurais pas assez de mots pour recommander et remercier Eva Tzvi.

J ai commence un traitement avec Eva apres une grave maladie et elle m a enormement aidee, sur le plan physique et psychologique. 

Eva me permet de me reconnecter a mon corps et a mes emotions. Il y a reellement un "avant" et un "apres"  Eva !

Elle a aussi ete incroyable pendant ma grossesse et a soulage tous mes maux du quotidien.

Eva Tzvi suit aujourd hui mes deux enfants.

Elle nous est devenue indispensable “.

 

L. 39 ans

״J ai fait la connaissance d Eva sur les conseils d une amie qui me parlait tant de la qualite de ses soins qu il me fallait essayer.

Une partie de moi etait devenue curieuse et impatiente mais l autre prtie etait sceptique car j avais fait de l acupuncture avec d autres praticiens sans jamais finalement avoir ete ravie du resultat.

j ai onc pris rdv avec Eva au cours du printemps 2019.

Depuis c est ma parenthese enchantee. C est mon moment de bien etre. Mes visites peuvent etre hebdomadaires ou mensuelles. C est un rendez vous avec moi-meme qui me renforce et me revitalise a chaque fois.

 Nul besoin d avoir de maux ou les mots, Eva cerne la personne et la personnalite. Elle a l approche, le ton juste et l empathie. Elle prend le temps et est a l ecoute. Acupunctrice, kinesiologue, psychologue, elle use de differentes methodes au cours d une meme seance afin de guerir le corps et l ame dans le plus grand respect du patient.

 Elle est engagee et connait son sujet. Elle rend le moment comme le patient unique״

L. 39 ans

     מכתבי תודה     

   דקל צבי   
המלצות ומכתבי תודה

במהלך שלוש השנים האחרונות זכיתי להיות מטופל בקליניקה של דקל צבי, שסייע לי לצלוח מסע של שינוי עמוק שעברתי ואני עדיין עובר, עם הרבה הקשבה, רגישות, סבלנות ואהבה.

דרך הטיפולים אצל דקל, התחלתי להבין, נדבח על נדבח, את מבנה האישיות שלי ואיך לפעול מתוך הקשבה אליו ולצרכים שלי כאדם. 

"לאט אבל בטוח", התחלתי לייצר שינוי באורחות חיי - בתזונה, בהרגלי שינה, התמודדויות נפשיות, תפקוד במצבי לחץ - שינוי שבזכותו אני מרגיש שהיום רמת החיוניות שאני חווה ביום-יום גדולה לאין ערוך מכפי שהייתה בעבר.

הדרך המיוחדת בה ניגש דקל אל הרפואה הסינית, מתוך הבנה עמוקה, הן של ההקשרים בין המערכות הנסתרות של הארכיטיפים המסורתיים ברפואה הסינית, והן של מבנה נפש האדם ומגוון השלכותיה, והיכולת שלו לייצר סינרגיה מדוייקת להפליא בין מערכות אלה - מביא את הטיפול אצל דקל לדרגה של מסע מופלא, במהלכו כל פעם ניתן לשמוע צלול יותר ויותר את הקריאה העמוקה של ה"כאן ועכשיו", את קולה של ההוויה האותנטית שלי כאדם.

תודה לך דקל!

תום לב.

המלצה חמה  
חוות דעתי הנסיון שלי מהטיפול עם דקל צבי
איך הכל התחיל

לאחר בדיקת דם שגרתית אובחנית כבעל שומנים עודפים בדף, כמות הטריגלצרידים הייתה כ200- כאשר הנורמה היא מתחת ל.120- הייתי בעודף משקל של יותר מ20- קג מהנורמה. ניסיתי ללכת בדרך ״קונבנציונלית״, הלכתי לדיאטנית בקופ״ח, לקחתי כדורים וכו. לאחר שנה של מאמצים הטריגליצרידים שלי עדיין היו מאוד גבוהים (מעל 1000). 

פניתי לדקל, שאבחן אותי והסביר לי איך עובד הגוף, איך אורח החיים שלי משפיע עליו ועל תופעותיו יום יום, טיפל בתופעות מסויימות באופן ממוקד ועשה לי טיפול תזונה של 4 שבועות. בזמן הזה ירדתי ביות מעשר קילו במשקל, ולאחר בדיקת הדם גיליתי שכמות הטריגליצרידים ירדה ל.200- בחודש של טיפול. ככה זה התחיל. 

רפואה אחרת

מה שהדהים אותי בטיפולים של דקל היא השקיפות בה הוא הגיש את עקרונות הרפואה המסורתית. עד מהרה הבנתי איך הגוף שלי עובד, מה משפיע עליו ביותר, מה גורם לאילו תופעות, ואיך לייצר שינויים לטווח ארוך. בנוסף לכך שדקל טיפל בשורשי הבעיות, טיפולים שקיבלתי עזרו גם לבעיות נקודתיות ובאופן מיידי. לא פעם הייתי מגיע ״מפורק״ ולאחר שעה יוצא אדם חדש. 

לאחר תקופה לא ארוכה, הגוף שלי הפסיק להתחמם כמו שהיה במשך רוב שנות חיי, שיניתי תזונה וטעמים. ירדתי במשקל. למדתי לישון. נהייתי מודע!

להיות הרופא של עצמך

בריאות — כפי שלמדתי בטיפולים של דקל — היא מושג הרבה יותר רחב ממה שהיה נראה לי. זה שינוי מחשבה, שינויי הרגלים. וזה דבר הכי קשה לנו המטופלים, כי מלכתחילה אם היו לנו הרגלים טובים הינו בריאים. דקל בכל טיפול מוסיף עוד ועוד ליכולת שלי להחדיר את השינוי לחיים שלי, בצורה חכמה, וקבועה בכך אני הופך לרופא של עצמי. ושמתי לב שעד מהרה הפכתי מאפבחן את מצבי בצורה מדוייקת, וכתוצאה מכך ידעתי איזה טיפול לתת לעצמי.

צעדים קטנים שמשנים את החיים

כבר יותר משש שנים שאני מטופל בקליניקה של דקל. הוא מלווה אותי בתהליכם שאני עובר כדי לעלות עוד רמה בבריאות שלי, או לסגל הרגלים חדשים, להסתגל לעונת השנה, לעבור תקופה לחוצה בחיים. מאז שאני מטופל אצל דקל לא פניתי אפילו פעם אחת לרופא אחר בשביל שום דבר חוץ מהפניות לבדיקות דם. וגם את 

תוצאות בדיקות הדם מי שמתרגם לי זה דקל. הוא מסביר בצורה עמוקה ומדוייקת את המדדים ואיך מדד אחד קשור בשני ומה זה אומר לגביי. 

בנושא התזונה נוכחתי להווכח שדקל הוא מומחה גדול. הפכנו הורים ברפואה רק עם שינויי התזונה. דקל ליווה אותי גם בהסברים כללים וגם במתכונים ספציפיים לארוך כל הדרך.

כל צורכי הרפואה
יש לי מקום אחד לרפואה שלי ורפואה של כל המשפחה, ג הילדים שלי לא פעם טופלו במרפאה של דקל
ואווה. הרבה (!) מהחברים שלי בגילאים שונים וילדיהם מטופלים במרפאה. דקל מלווה אותי בתהליכים
ארוכי טווח בחיי, וללא הפיקוח, הכוונה וטיפולים לא הייתי צליח לשמור על בריאות שלי לאורך השנים
ובייחוד בימים אלה.
כדי לחיות בריא צריך לרכוש הרגלים בריאים, ולשם כך צריך מאמן, מאבחן, מורה. ואת כל אלה מצאתי
בקליניקה של דקל. מושג הרפואה מבחינתי לעולם קשור בקליניקה של דקל.
המלצתי על דקל כמטפל לאינספור מחבריי ומכריי, ואלה היו המלצות מכל הלב. אמשיך לעשות זאת בשמחה.

יהודה בן 43

ע' בן 34:

"דקל היקר!
הגעתי אליך עם דלקת וכאבים במספר מפרקים. מהרגע הראשון ראיתי את ההשקעה והמקצועיות שלך, הרגשתי את האכפתיות שלך ואת הרצון הגדול שאצליח להתרפא.


טיפלת בי בטווינה ובדיקור ובזכותך מטיפול לטיפול הרגשתי שהכאבים השתפרו והדלקת חלפה !


לימדת אותי לעשות שינוי בתזונה ובהרגלי חיים כדי לאפשר לגוף להתרפא. התחברתי מאוד לצורת הטיפול שלא מטפלת רק בסימפטומים אלא מנסה לפתור את הדברים מהשורש בצורה הרבה יותר עמוקה ופנימית ובמקביל להקל על הכאבים והסבל.


תודה רבה על תקופה נפלאה של טיפולים ואני מאחל לך שיהיה לך את הכוחות
לעזור לעוד הרבה אנשים שצריכים את העזרה! "

ר ' - טיפול בטרום סכרת באמצעות ייעוץ תזונתי ודיקור

"הגעתי אל דקל כאשר אובחנתי על ידי רופא המשפחה עם טרום סכרת והצעה להתחיל טיפול תרופתי.

רציתי לנסות אפשרות טבעית לטיפול והתחלתי טיפול אצל דקל אשר כלל: ייעוץ תזונתי, דיקור ושינוי אורחות חיים ספציפיים.

דקל ערך אבחון מקיף בו תיארתי בפניו גם את העייפות הפיסית שסבלתי ממנה. דקל הציע שאתן צ'אנס לגוף להוריד את רמות הסוכר באמצעות הטיפול והשינוי התזונתי ואעשה בדיקות דם נוספות לאחר 3 חודשים.

בתקופה זו דקל הדריך אותי מהם שילובי המזון הנכונים עבורי על מנת שרמות הסוכר לא יקפצו. הדיקור עזר לי להרגיש את הגוף שלי חיוני יותר ופחות עייפה, וזה עזר לי להתחיל לעשות פעילות גופנית סדירה.

כעבור 3 חודשים התקבלו תוצאות בדיקות הדם וכל המאמץ אכן השתלם ! רמות הסוכר חזרו לטווח התקין ורופא המשפחה אמר לי בפשטות "תמשיכי ככה".

אני מרגישה שגם הצלחתי להימנע מטיפול תרופתי וגם אני מרגישה אנרגטית יותר.

מודה לך שאתה מתעסק ברפואה אשר מחזקת את הכוחות פנימיים של גוף האדם, המבוססת על פי המסורת הסינית העתיקה".

ש ' - בת 55, התמודדות אונקולוגית

"במרפאה של דקל זכיתי ליחס אישי, קשוב, ומיומן בתחום הדיקור הסיני והטווינה. הטיפול הזה הטעין אותי בכוחות מחוזקים, במהלך טיפולי הכימותרפיה. זה היה סופר חשוב עבורי כדי להצליח לתפקד בעבודה ובשגרת החיים שרציתי לשמר."

ת ' - בן 34 - טיפול בהזעות יתר ומתחים פנימיים

"במהלך שלוש השנים האחרונות זכיתי להיות מטופל בקליניקה של דקל צבי, שסייע לי להתגבר על הזעות יתר, עצבנות ומתחים פנימיים. הטיפול אפשר לי מסע של שינוי עמוק שעברתי ואני עדיין עובר, עם הרבה הקשבה, רגישות, סבלנות ואהבה.

דרך הטיפולים אצל דקל, התחלתי להבין, נדבח על נדבח, את מבנה האישיות שלי ואיך לפעול מתוך הקשבה אליו ולצרכים שלי כאדם. 

"לאט אבל בטוח", התחלתי לייצר שינוי באורחות חיי - בתזונה, בהרגלי שינה, התמודדויות נפשיות, תפקוד במצבי לחץ - שינוי שבזכותו אני מרגיש שהיום רמת החיוניות שאני חווה ביום-יום גדולה לאין ערוך מכפי שהייתה בעבר.

כיום איני סובל מאותן הזעות יתר ומרגיש שקט יותר מבחינה נפשית.

תודה לך דקל ! "

מכתב המלצה איריס דקל ואווה צבי.JPG
דקל ואווה צבי  - רפואה סינית.jpg

ההודעה נשלחה, נהיה בקשר

    צרו קשר    

רחוב יאיר 41, רמת חן

רמת גן

  • Facebook
bottom of page