top of page
המלצות ומכתבי תודה
   אווה צבי   

"את אווה אני מכירה כבר שנים רבות, והיא עזרה לי מאוד לאורך השנים. טופלתי אצלה בדיקור סיני, טווינא, ולאחרונה גם בשיטת סובאדה.

אני ממליצה בחום רב על הטיפול העמוק והמסור של אווה. היא ניחנה ביכולות ריפוי רבות, עוצמה ובידע רב בשיטות טיפול מסורתיות. הטיפול אצלה מאוד מקיף ועוצמתי, והיא מטפלת בחסד, רצינית קשובה מאוד ועם אינטואיציה חדה. 

 

בניסיונותי להיכנס להריון היא ליוותה אותי, ועזרה באתגרים השונים שהיו בדרך, התובנות וההנחיות שלה מלפני מספר שנים ממשיכות ללוות ולהשפיע עלי ביום יום. הטיפול אצלה משלב מספר רבדים - טיפול פיזי, רגשי, הנחיות תזונה וירידה לפרטים מעמיקים עד שמגיעים לשורש הבעיה. 

בטיפול יש דגש רב על הקשבה לגוף, לסמוך עליו ולהבין את הקשר בין הרגשות לחוויה הפיזית. 


 

לאחרונה טופלתי אצלה בשני טיפולי סובאדה, הרגשתי מיד שינוי משמעותי בזמן קצר כל כך שאפשר לי לשחרר מחסומים ישנים, להתחזק ולמצוא מחדש את החיבור אל הגוף ולהיכנס להריון :))


 

אני רוצה להודות לך מעומק לבי אווה, אין לי ספק שכל מי שתגיע אליך תזכה!"

ד. בת 42

זה לא פשוט לתמצת את התודה למכתב אחד , לאחר כ-8 שנים שאנחנו מטופלים אצלכם!

הגענו אליכם אחרי כמה סבבים מתישים של טיפולי פוריות, כשהבריאות שלי הייתה די רצוצה, והיומיום שלי מלא במתח ובדפוסים רבים של התמודדות הישרדותית. בתחילת הדרך הייתי סקפטית. חשבתי שאני כבר יודעת מה הגוף שלי באמת צריך, ויחד עם זאת, האמון והביטחון שלי בגוף היו אפסיים והייתי מלאת חרדה לגבי העתיד. 

לכל תרופה יש תופעות לוואי. מבקשת להתחיל מהן - מהן תופעות הלוואי לטיפול המסור שלכם:
* איך להקשיב יותר מדויק לגוף שלנו, ומה הוא מאותת
* להקדים תרופה למכה, לשים את הטיפול בבריאות בסדר עדיפות הנכון
* לגשת לתהליכים רפואיים מורכבים בצורה שקולה, יציבה ועם בריאות מיטבית
* שאין "מוקדם מדי" וגם לא "מאוחר מדי" - באנו אנחנו בגיל בוגר - וחידשתם לנו.
  והבאנו גם את התינוקות שלנו שבמהירה למדו כמה הטיפול עושה טוב.

תופעות לוואי נפלאות שקיבלנו כמתנות חינם תחת המעטה של בריאות יותר מאוזנת ומודעת.


ויותר מכל, הייתם לנו שותפים קרובים למסע הארוך, סבוך ומשמעותי -
שבסופו אנו חובקים בשני ניסים גלויים. שני ילדים בריאים ומקסימים! 

מבקשת לציין במיוחד את הטיפולים המיוחדים של אווה: טיפולים בנושאים נשיים מורכבים, טיפולים לאורך שני הריונות בגיל מבוגר - שהיו מושלמים, נפלאים ומלאי חיוניות! ועוד טיפולי שיקום גופנפש לאחר לידות לא פשוטות. אווה, הרגשתי לא פעם את המחוייבות העצומה שיש בך לטובת המטופל, וכמה את מוכנה להשקיע כדי לממש את זה!

מבקשת עוד לומר תודה על הטיפולים לשיקום לאחר לידה קיסרית - בהם הרגשתי את הגוף מחלים תוך כדי - פשוט כך. מצאתם כיצד להעניק טיפולים גם בנסיבות חיים קצת לא נוחים. 


צריך לציין את המענה המקיף, המקצועי, האיכפתי והאנושי לכל עניין שעולה - אם הצטננות רגעית, אם חוסר איזון כללי, ואם שיקום לאחר לידה. ואם זה לא מספיק, כל זה עטוף בקליניקה כל-כך נעימה - איך שנכנסים אליה, כבר מרגישים את הרוגע והשלווה מתפשטים בגוף. הנשימה מתעמקת והלב מדבר יותר פשוט. 

הייתם לנו שותפים במלוא מובן המילה, ואני חשה איתכם הליכה יחד בדרך - אתם מתפתחים, גדלים ומתקדמים כל העת ומביאים את עצמכם חדשים ומאירים כל פעם מחדש כדי לעשות טוב. 

 

הלוואי שתצליחו לסייע לעוד משפחות רבות,
לאזן גופנפש, לחזק בריאות
ולחולל ניסים קטנים שעושים את כל ההבדל!


בברכת הצלחה גדולה!

ה.ל. , רמת גן

“ לאווה המטפלת הכי טובה !

אני רוצה להודות לך מקרב לב על יחס אישי וטיפול מקצועי.

אווה קיבלת אותי לאחר הלידה הראשונה שלי ולאחר שהייתי שבר כלי, עברת איתי תהליך משמעותי ותמיד נתת לי להרגיש שאני יכולה להתיעץ איתך בכל דבר. תוך חודשיים עמדתי על רגליי כמו חדשה  !!

מאז אני לא מפספסת אף טיפול איתך, המטפלת מספר 1 שלי.

גם בהריון הנוכחי את מלווה אותי ותמיד יודעת לתת מענה לכל בעיות שעולות.

תודה אווה, אני אוהבת אותך.” 

 

נ. בת 32

הגעתי אליך בהריון השני שלי כיוון שסבלתי מנפילות אנרגיה, עייפות, חוסר סבלנות והחלטתי להתנסות בטיפולי רפואה סינית בקליניקה שלך. ואז פשוט התאהבתי ! והתמכרתי.

בכל טיפול אווה ערכה תשאול מעמיק הכלל בדיקות פיזיות שנהוגות בשיטה הסינית, ופשוט הוציאה אותי פעם אחרי פעם חדשה, נינוחה, במצב רוח מרומם ואני יכולה ממש לומר שאווה היא אחת הסיבות העיקריות שההריון עבר לי פשוט טוב  !

לאורך ההריון הקפדתי להגיע לפחות אחת לחודש וזה פשוט עשה קסמים אמיתייים.

המגע שלה מושלם ומדויק למה שהגוף והנפש זקוקים. העצות בפן הנפשי תמיד כל כך קשובות, מכוונות ומועילות.

הטיפולים אצל אווה הם משהו מעבר לטיפול רגיל.

 

ב. בת 35

"אווש את נפלאה ! הטיפול ריפא אותה לחלוטין, וכבר שעה לאחר הטיפול הנפיחות וההפרשות נעלמו לגמרי, בזכותך היא כבר חזרה לגן מבלי שהייתי צריכה לתת לה אנטיביוטיקה."

                               

הודעת וואטסאפ – ר. בת 41 

ניסיתי לקצר, אבל יש לי עוד הרבה מה לומר :

על הליווי המסור והאפקטיבי של אווה צבי 🦋 -

1. לפני

הגענו לאווה כשעמית היה בן כמעט שנתיים, סובל מאוד משיעול כרוני. עמית היה משתעל לאורך היום ומתעורר פעמים רבות בלילה ממצבו. הרופאים אבחנו אותו עם אסטמה של ילדים.

אחרי התייעצות עם מיטב המומחים, אלפי שקלים שהוצאנו על רפואה פרטית, תרופות, משאפים, חומרים שונים ומזיקים, חברה שלי הציעה שאפנה לרפואה סינית ונתנה לי את המספר של אווה. היא עשתב זאת פעמיים, עד שהואלתי בטובי להתקשר...

2. במהלך

הגענו לפגישה כבר מיואשים, אבל אווה המקסימה והמקצועית מיד הבינה מה קורה, בנתה לנו תכנית פעולה לא קשה ליישום, ותוך שני טיפולים והקפדה על התזונה שנתנה ראינו שיפור משמעותי. הפסקנו לחלוטין את הטיפול הרפואי שניתן לנו ותוך עוד כמה טיפולים עמיתוש ממש נרפא.

3. אחרי

לא האמנו שהצלחנו להביא לשיפור כזה באיכות חייו של עמית (ושלנו): הילד זינק! ההתפתחות שלו פתאום הואצה, מילד רגוע וקצת עייף הוא נהיה אקטיבי ושובב, הוא הצליח לישון ליחות מלאים!

הדיבור שלו השתפר וזה תענוג לראות אותו צומח וגדל, בלי להשתעל!!!

גם היום, מעת לעת, כשהוא נחלש קצת, ובעיקר בץקופת החורף אנחנו מגיעים לטיפול תומך, וזה מחזיר אותו חזרה לעניינים. בלי אנטיביוטיקה בלי תרופות ועם הרבה דיוק, אווה מצליחה להקל על מכאוביו.

כל אלה תמיד ביחב חם ואוהב, אישי ונעים, שיחות טלפון והודעות שוטפות מצידנו, שתמיד נענות על ידיה במהירות ובאדיבות.

ק.י בת 35, מרמת גן

 “Eva soigne aussi bien les maux du corps que de l’âme.

Par sa bienveillance, son écoute, sa patience, sa douceur et son professionnalisme, Eva nous aide à nous redécouvrir, à retrouver notre énergie et à ressentir un véritable mieux être, et ce, dès la première séance. Les bienfaits sont immédiats, on ressort plus détendue et apaisée, et de semaine en semaine, on constate une véritable amélioration sur nos douleurs.

Je recommande Eva, qui a su me mettre en confiance et me procurer de précieux conseils mais surtout, parce qu’elle est la seule à être parvenue à me soigner, là où la médecine traditionnelle a échoué.  

Après 3 ans, grâce aux soins qu’elle prodigue, Eva m’apporte encore aujourd’hui un confort de vie dans mon quotidien.”

j. 27 ans

“ Je n aurais pas assez de mots pour recommander et remercier Eva Tzvi.

J ai commence un traitement avec Eva apres une grave maladie et elle m a enormement aidee, sur le plan physique et psychologique. 

Eva me permet de me reconnecter a mon corps et a mes emotions. Il y a reellement un "avant" et un "apres"  Eva !

Elle a aussi ete incroyable pendant ma grossesse et a soulage tous mes maux du quotidien.

Eva Tzvi suit aujourd hui mes deux enfants.

Elle nous est devenue indispensable “.

 

L. 39 ans

״J ai fait la connaissance d Eva sur les conseils d une amie qui me parlait tant de la qualite de ses soins qu il me fallait essayer.

Une partie de moi etait devenue curieuse et impatiente mais l autre prtie etait sceptique car j avais fait de l acupuncture avec d autres praticiens sans jamais finalement avoir ete ravie du resultat.

j ai onc pris rdv avec Eva au cours du printemps 2019.

Depuis c est ma parenthese enchantee. C est mon moment de bien etre. Mes visites peuvent etre hebdomadaires ou mensuelles. C est un rendez vous avec moi-meme qui me renforce et me revitalise a chaque fois.

 Nul besoin d avoir de maux ou les mots, Eva cerne la personne et la personnalite. Elle a l approche, le ton juste et l empathie. Elle prend le temps et est a l ecoute. Acupunctrice, kinesiologue, psychologue, elle use de differentes methodes au cours d une meme seance afin de guerir le corps et l ame dans le plus grand respect du patient.

 Elle est engagee et connait son sujet. Elle rend le moment comme le patient unique״

L. 39 ans

   דקל צבי   
המלצות ומכתבי תודה

"לאחר בדיקת דם שגרתית גיליתי רמות שומנים גבוהות מאוד : רמת הטריגלצרידים היתה פי כמה מרמת הנורמל (1500!) ובנוסף הייתי בעודף משקל של יותר מ20 ק"ג. ניסיתי ללכת בדרך ״קונבנציונלית״: הלכתי לדיאטנית בקופ״ח, לקחתי כדורים וכו. לאחר שנה של מאמצים הטריגליצרידים שלי עדיין היו מאוד גבוהים (מעל 1000).

פניתי לדקל, שאבחן אותי, הסביר איך אורח החיים שלי משפיע על עודף המשקל ועודפי השומנים, והכווין אותי תזונתית. במשך 4 שבועות בהן עברתי ניקוי כבד הדרגתי ירדתי עשר ק"ג. כעבור שלושה חודשים עברתי בדיקת דם חדשות בהן שמחתי לגלות שרמת הטריגליצרידים ירדה לטווח התקין (100 !)".

יהודה בן 43

 "הגעתי בשל תחושת עייפות וכבדות, כאבי גב וצוואר, וכן קושי בנשימה בשינה (נחירות).

דקל טיפול בי בדיקור והדריך אותי כיצד לעשות ניקוי תזונתי והשלמת חסרים תזונתיים שהופיעו בבדיקות הדם.

הטיפולים העלימו את כאבי הגב והצוואר והכניסו אותי לשגרת חיים בריאה וחיונית.

אני משתדל להגיע לטיפול אחת למספר חודשים וכן במצבים אקוטיים.

דקל הינו בעל מקצוע אחראי, מנוסה, רגיש וקשוב. ממליץ בחום! "

אורי בן 49

"הגעתי אל דקל כאשר אובחנתי עם טרום סכרת והצעה להתחיל טיפול תרופתי.

החלטתי לנסות טיפול טבעי והתחלתי טיפול אצל דקל אשר כלל: ייעוץ תזונתי, דיקור ושינוי אורחות חיים ספציפיים.

דקל הציע שאתן צ'אנס לגוף להוריד את רמות הסוכר באמצעות הטיפול והשינוי התזונתי ואעשה בדיקות דם נוספות לאחר 3 חודשים.

בתקופה זו דקל הדריך אותי מהם שילובי המזון הנכונים עבורי על מנת שרמות הסוכר לא יקפצו. הדיקור עזר לי להרגיש את הגוף שלי חיוני יותר ופחות עייפה, וזה עזר לי להתחיל לעשות פעילות גופנית סדירה.

כעבור 3 חודשים התקבלו תוצאות בדיקות הדם וכל המאמץ אכן השתלם ! רמות הסוכר חזרו לטווח התקין ורופא המשפחה אמר לי בפשטות "תמשיכי ככה".

רינה בת 61

"בחצי שנה האחרונה זכיתי להיות מטופל בקליניקה של דקל צבי, שסייע לי להתגבר על הזעות יתר ומתחים פנימיים. 

בתקופה זו התחלתי לייצר שינוי באורחות חיי - בתזונה, בהרגלי שינה, התמודדויות נפשיות, תפקוד במצבי לחץ - שינוי שבזכותו אני מרגיש אנרגטי ושקט יותר.

 

הטיפול אפשר לי מסע של שינוי עמוק באמצעות הקשבה, רגישות, סבלנות ואהבה.

כיום איני סובל מאותן הזעות יתר ומרגיש שקט יותר מבחינה נפשית.

תודה לך דקל ! "

  תום בן 34

 "דקל היקר!

הגעתי אליך עם דלקת וכאבים במספר מפרקים. מהרגע הראשון ראיתי את ההשקעה והמקצועיות שלך, הרגשתי את האכפתיות שלך ואת הרצון הגדול שאצליח להתרפא.

טיפלת בי בטווינה ובדיקור ובזכותך מטיפול לטיפול הרגשתי שהכאבים השתפרו והדלקת חלפה !

לימדת אותי לעשות שינוי בתזונה ובהרגלי חיים כדי לאפשר לגוף להתרפא.

התחברתי מאוד לצורת הטיפול שלא מטפלת רק בסימפטומים אלא מנסה לפתור את הדברים מהשורש בצורה הרבה יותר עמוקה ופנימית ובמקביל להקל על הכאבים והסבל.

תודה רבה על תקופה נפלאה של טיפולים ואני מאחל לך שיהיה לך את הכוחות לעזור לעוד הרבה אנשים שצריכים את העזרה! "

עדיאל בן 37

 "לימדת אותי מהי התזונה הנכונה שתחזק את גופי ומה לא, בזכותך עברתי את תקופת הכימותרפיה, הניתוח וההקרנות בצורה קלה ועם תופעות לוואי מינימליות." 

איריס בת 46

"במרפאה של דקל זכיתי ליחס אישי, קשוב, ומיומן בתחום הדיקור הסיני והטווינה. הטיפול הזה הטעין אותי בכוחות מחוזקים, במהלך טיפולי הכימותרפיה. זה היה סופר חשוב עבורי כדי להצליח לתפקד בעבודה ובשגרת החיים שרציתי לשמר."

שלומית בת 55

bottom of page